UA

Визначені переможці Акції Visa від ОТП Банку

ОТП Банк визначив переможців розіграшу Акції «Відпочивайте з кредитною карткою Visa від ОТП Банку», яка проходила з 19 серпня по 31 жовтня 2013 року. Так, за результатами розіграшу шляхом випадкового вибору володарями головного призу – туристичного сертифіката номіналом 10 000 грн – стали: Родченков Костянтин Павлович (м. Євпаторія) та Кравченко Олена Юріївна (м. Київ).

Нагадаємо, що за умовами акції «Відпочивайте з кредитною карткою Visa від ОТП Банку» всі клієнти, які у період акцій оформили кредитну картку Visa в ОТП Банку і здійснили за кордоном не менше п‘яти трансакцій з карткою на суму не менше п‘яти доларів США кожна, могли взяти участь у розіграші 10 000 грн.

Ми вітаємо переможців розіграшу і бажаємо гарного і яскравого відпочинку. Сподіваємося, що кредитна картка Visa від ОТП Банку, як надійний платіжний інструмент, стане у нагоді як для здійснення розрахунків під час відпочинку за кордоном, так і в підготовці до новорічних та різдвяних свят!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація