UA

Визначені переможці Акції Visa від ОТП Банку

ОТП Банк визначив переможців розіграшу Акції «Відпочивайте з кредитною карткою Visa від ОТП Банку», яка проходила з 19 серпня по 31 жовтня 2013 року. Так, за результатами розіграшу шляхом випадкового вибору володарями головного призу – туристичного сертифіката номіналом 10 000 грн – стали: Родченков Костянтин Павлович (м. Євпаторія) та Кравченко Олена Юріївна (м. Київ).

Нагадаємо, що за умовами акції «Відпочивайте з кредитною карткою Visa від ОТП Банку» всі клієнти, які у період акцій оформили кредитну картку Visa в ОТП Банку і здійснили за кордоном не менше п‘яти трансакцій з карткою на суму не менше п‘яти доларів США кожна, могли взяти участь у розіграші 10 000 грн.

Ми вітаємо переможців розіграшу і бажаємо гарного і яскравого відпочинку. Сподіваємося, що кредитна картка Visa від ОТП Банку, як надійний платіжний інструмент, стане у нагоді як для здійснення розрахунків під час відпочинку за кордоном, так і в підготовці до новорічних та різдвяних свят!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація