UA

Фонд ОТП Динамічний від ОТП Капітал завершив свою діяльність

28 листопада 2013 року закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «ОТП Динамічний» був виключений з Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування і, таким чином, завершив свою діяльність. Фонд створювався у 2008 році на 5 років без можливості дострокового виходу інвесторів і позиціонувався як високо ризиковий інструмент, який інвестує до 90% активів в акції для отримання максимального потенціалу росту.

З моменту запуску фонду і протягом усього періоду його діяльності динаміка вартості акцій «ОТП Динамічний» випереджала динаміку індексу Української біржі в середньому на 30%. Найбільший розрив між прибутковістю фонду і ринком акцій був досягнутий в кінці його діяльності і склав +66%. Але економічна криза і падіння фондового ринку не дозволили повною мірою використовувати агресивну інвестиційну стратегію фонду. Проте, фонд закінчив свою діяльність з прибутковістю +0,75% з початку діяльності, в той час як динаміка ринку акцій за ці 5 років склала -64%.

Прибутковість фонду «ОТП Динамічний» також значно перевищила показники аналогічних закритих фондів, які запускалися на початку 2008 року.

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитися або зменшитися; результатами інвестування у минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує дохідність інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, зазначених у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.