UA

Volvo S80 в лізинг – знижка 80 000 грн та КАСКО на рік у подарунок!

Автомобілі Volvo S80 доступні за новими спеціальними умовами: при купівлі одного з наявних в Україні автомобілів S80 в лізинг клієнт отримує КАСКО на рік в подарунок і знижку 80 тис. гривень. Спеціальна програма діє з 2 липня в автоцентрах «Вікінг Моторз» і «Віннер Автомотів».

З 2 липня 2013 лізингова компанія «ОТП Лізинг» за підтримкою компанії «Віннер Імпортс Україна, Лтд» запускає програму фінансового лізингу для фізосіб, мета якої – запропонувати клієнтам вигідні умови придбання автомобіля.

Фінансовий лізинг – один з найбільш зручних і вигідних видів фінансування, який є альтернативою кредиту. Лізинг – комплексний фінансовий продукт, початкові витрати клієнта складаються тільки з оплати авансу за автомобіль, всі інші витрати бере на себе лізингова компанія, ця сума розподіляється на весь термін лізингу і включається в щомісячний платіж. Повна вартість автомобіля виплачується протягом усього строку лізингу, і в кінці терміну клієнт має право оформити автомобіль на себе.

Згідно з умовами спеціальної програми з фінансування Volvo S80 клієнт не тільки отримує знижку в 80 тис.грн., але й має можливість придбати КАСКО на рік з франшизою 0% всього за 1 гривню. Також до переваг програми можна віднести зменшені первинні витрати; авансовий платіж від 30% вартості автомобіля; термін фінансування до 5 років; конкурентна ставка фінансування 15,99%; валюта фінансування – гривня. Варто також зазначити, що процентна ставка зафіксована на весь термін лізингу. Крім того, виплати зі страхування КАСКО розподіляються на весь термін фінансування і включаються в щомісячний лізинговий платіж, а також щомісяця виплачується транспортний збір і виплати до пенсійного фонду.

Тепер автомобіль Вашої мрії став ще доступнішим! Volvo S80 – ідеальне вираження філософії бізнес седану. Незрівнянне поєднання безпеки, потужності і витонченості, завжди актуальної елегантності і хвилюючих інновацій. Volvo S80 – автомобіль з яскравим характером, завжди готовий надати більше - справжній седан бізнес-класу. Завдяки своїм інноваційним технологіям і незрівнянній потужності, Volvo S80 гарантує неперевершену безпеку і динамічність. Потужний 240 – сильний двигун Т5 дозволить комфортно та впевнено рухатись, як містом, так і автомагістраллю, у поєднанні з повною ізоляцією від аеродинамічного шуму та шуму дороги, водночас не менш потужний 163-сильний дизельний двигун D4 з крутним моментом в 400Нм, додатково забезпечить економічне використання пального (4,8 л на 100 км на автомагістралі) та підтримання низького рівня викидів, навіть коли Ви тиснете на газ. Автомобілі Volvo S80 оснащені повним комплексом інтуїтивних технологій безпеки, що спрямовані на забезпечення Вашої безпеки та полегшення Вашого життя. Ці технології прийдуть Вам на допомогу у щоденних поїздках, захистять у разі дорожньо-транспортної пригоди і, що найголовніше, допоможуть уникнути зіткнень. Незалежно від того, що саме Вам потрібно – максимальна кількість декоративних елементів, спортивний вигляд екстер'єру та інтер'єру, потужність чи економічність двигуна, у нас знайдеться підходящий варіант. Щодня, насолоджуючись розкішною атмосферою свого S80, Ви будете нагадувати собі, що вже прибули на місце.

Клієнтам гарантуються швидкість і лояльність з боку лізингової компанії у прийнятті рішень, і вибір зручної схеми погашення (ануїтет або стандартний графік).

Більш детальну інформацію про умови фінансування готовий надати відділ автомобільних продажів «ОТП Лізинг» за телефоном (044) 596-40-58.

Для отримання детальної інформації про наявні автомобілі звертайтесь до автоцентрів «Вікінг Моторз» за телефоном (044) 391-11-00 та «Віннер Автомотів» за телефоном (044) 496-00-06.

* - Під подарунком мається на увазі можливість придбати КАСКО на рік з франшизою 0% за 1 гривню.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками сільськогосподарської техніки та обладнання, спецтехніки, легкового і вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. Станом на червень 2013 розмір лізингового портфеля компанії складає 1,8 млрд. гривень. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість і лояльність у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування і консультаційна підтримка.

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» – офіційний імпортер автомобілів Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність в 1992 році. За цей час, Winner став одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центри по всій Україні.

Першочерговi завдання компанiї Winner сьогоднi – це задоволення потреб клієнтів, постiйне розширення дилерської мережi, вдосконалення системи продажу автомобiлiв та станцiй технiчного обслуговування, а також впровадження передових технологiй корпоративного управлiння та пiдвищення рiвня професiоналiзму.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація