UA

ОТП Банк посилив комунікаційні можливості Інформаційного Центру за допомогою Skype

З середини травня в ОТП Банку офіційно впроваджена можливість звернення до Інформаційного центру за допомогою системи Skype.

ОТП Банк врахував досвід застосування Skype в банківському секторі і розробив оптимальне наповнення цієї послуги, яка значно полегшить і поліпшить зв'язок клієнтів з банком. Зокрема, тих клієнтів, які знаходяться за кордоном або не мають можливості зателефонувати. Так, до послуг клієнтів цілодобовий зв'язок з оператором банку за допомогою комп'ютера, смартфона і інших пристроїв, які підтримують Skype.

Для звернення до Інформаційного центру ОТП Банку за допомогою Skype клієнтам необхідно здійснити стандартні кроки: встановити останню версію Skype, зареєструватися, додати Банк у список контактів і вільно зв'язуватися з оператором у будь-який зручний час. При натисканні на значок з лінком на Skype на сайті ОТП Банку програма завантажиться автоматично.

«Необхідність впровадження Skype була абсолютно очевидною для нас. Ми сподіваємося, що новий сервіс дасть можливість нашим клієнтам заощадити час і кошти на зв'язок з банком. Крім цього, Skype дозволить клієнтам-користувачам системи OTPdirekt отримати новий канал доступу для здійснення активних трансакцій, що підвищує цінність даної послуги», - зазначив начальник Інформаційного центру ОТП Банку Віталій Савчук.

Для зв'язку з ОТП Банком клієнти, як і раніше, можуть скористатися цілодобовою лінією підтримки за телефонами: 044 490-05-00, а також контактними даними різних підрозділів, розміщеними на сайті Банку. Крім того, поспілкуватися з Банком «вживу» можна на сторінках ОТП Банку в соціальних мережах.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація