UA

Інноваційний структурований продукт від ОТП Капітал

15 квітня 2013, компанія ОТП Капітал спільно з ОТП Банком розпочали продаж через мережу відділень банку акційного вкладу «Подвійний +», у якому об'єднані властивості класичного депозиту та інвестиційного фонду.

Подібні вклади не новинка на заході і давно стали більш вигідною альтернативою класичним депозитам для розміщення вільних коштів. На сьогодні гібридні депозити представлені у всіх країнах ЄС. Наприклад, в Угорщині перший гібридний депозит з'явився ще 11 років тому, і з тих пір користується попитом серед вкладників банків.

Спираючись на позитивний досвід європейських фінансових продуктів, компанія ОТП Капітал, єдина в Україні, поєднала два фінансові інструменти – банківський депозит та інвестиційний фонд. У вкладників банків з'явилась чудова можливість поєднати надійність банківських депозитів і прибутковість цінних паперів. З одного боку, клієнт отримує підвищену ставку за депозитом, з іншого – додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку.

Вклад «Подвійний +» є успішним продовженням першого гібридного продукту «Подвійний», який був запущений компанією «ОТП Капітал» у 2012 р. За результатами розміщення вкладу, клієнти отримали прибуток за депозитом 22% річних і дохід від діяльності фонду в розмірі 18,6%, що на 5% вище середньої прибутковості за банківськими депозитами в 2012 році.

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.