UA

ОТП Банк надав фінансування м'ясокомбінату «Ювілейний» у розмірі 27 мільйонів гривень

АТ «ОТП Банк» та ТОВ м'ясокомбінат «Ювілейний» уклали угоду про надання компанії фінансування на загальну суму 27 мільйонів гривень. Залучені ресурси будуть спрямовані на поповнення обігових коштів.

«Дана кредитна лінія є продовженням плідної співпраці АТ «ОТП Банк» та нашого м'ясокомбінату. Умови, на яких «Ювілейний» працює з банком, дозволяють підприємству динамічно розвиватися та щорічно збільшувати обсяги виробленої продукції», - повідомив Ярослав Карелко, Генеральний директор ТОВ м'ясокомбінат «Ювілейний».

«Ми готові збільшувати обсяги фінансування на привабливих умовах для підприємств із бездоганною діловою репутацією. Особлива увага приділяється харчовій промисловості та агропромисловому комплексу в цілому. Збільшення кредитного ліміту м'ясокомбінату «Ювілейний» вЂ’ додаткове підтвердження цього», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Товариство з обмеженою відповідальністю м'ясокомбінат «Ювілейний» займає провідні позиції в Україні за виробництвом ковбаси та м'ясопродуктів під торговими марками «Ювілейний», «Самобранка» і «Тавро». Виробництво м'ясокомбінату побудовано за принципом замкнутого технологічного циклу. Філії м'ясокомбінату відкриті в містах Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Донецьк та Одеса.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація