UA

Григорій Овчаренко обраний до складу Ради Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу

25 січня 2013 р. у Києві відбулися чергові звітно-виборні Загальні збори членів УАІБ, одним із питань якого були вибори нового складу Ради, Ревізійної комісії та Дисциплінарного комітету.

За результатами голосування Григорія Овчаренка було обрано до складу Раду, а його заслуги у 2012 році були відзначені Почесною Грамотою УАІБ та подякою Голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Григорій Овчаренко увійшов до складу Ради у 2011 році, очоливши секцію публічних фондів, метою якої є розгляд та опрацювання проблемних питань, які виникають в процесі роботи компаній-членів УАІБ, а також участь у розробці та вдосконаленні законодавчої та нормативної бази, яка регулює діяльність компаній з управління активами, інститутів спільного інвестування та системи недержавного пенсійного забезпечення.

УАІБ заснована в квітні 1995 року і є однією з найстаріших професійних організацій учасників фондового ринку, що провадить свою діяльність на засадах саморегулювання, рівноправності, вільного волевиявлення і спільності інтересів своїх членів, та об’єднує понад 350 членів – компаній з управління активами. На сьогодні це єдина в Україні саморегульована недержавна організація, якій держава делегувала частину своїх повноважень.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.