UA

Гендиректор КУА «ОТП Капітал» у трійці лідерів за ефективністю управління активами

Григорій Овчаренко, генеральний директор КУА «ОТП Капітал» увійшов до трійки лідерів у номінації «Управління активами. Ефективність» щорічного рейтингу «Кращі фінансисти'2012», що проводиться аналітичним діловим тижневиком «Експерт Україна».

Традиційно Експерт Україна розраховує рейтингові дані виключно на підставі об'єктивних показників - аналізу балансової та статистичної інформації компаній. Таким чином, рейтинг показує, наскільки надійними (стійкими) і вигідними залишаються компанії фінансового ринку для своїх клієнтів. Тому перемога КУА «ОТП Капітал» в особі генерального директора Григорія Овчаренка є цілком закономірною, адже фонди під управлінням ОТП Капітал традиційно посідають лідируючі позиції у своїх сегментах. Наприклад, фонд грошового ринку «ОТП Класичний» залишається лідером за розміром активів під управлінням серед відкритих інститутів спільного інвестування. А фонди «ОТП Динамічний», «ОТП Фонд Акцій» та «ОТП Класичний» – серед лідерів за прибутковістю з початку року у своїх категоріях.

«Звичайно, отримувати визнання своєї роботи завжди приємно. Але, мушу сказати, що працювати неефективно в умовах, що склалися на фондовому та інвестиційному ринку, просто немає сенсу. Діє правило: працюй екстраеффективно - або йди з ринку. Ми на ринку не просто залишаємося, а плануємо і надалі утримувати лідируючі позиції. Тому постійне вдосконалення, пошук нових ефективних рішень, можливостей і вигідних пропозицій для наших клієнтів – вже стали обов'язковою нормою для нашої компанії», - зазначив Григорій Овчаренко.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.