UA

АЦПО став новим адміністратором ОТП Пенсії

30 листопада 2012 року Рада Відкритого пенсійного фонду «ОТП Пенсія» прийняла рішення укласти Договір про адміністрування недержавного пенсійного фонду з ТОВ «АЦПО» та передати новому адміністратору систему персоніфікованого обліку фонду з дотриманням всіх вимог і процедур, встановлених законодавством і розпорядженнями Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

З приводу зміни адміністратора фонду його керівництво офіційно засвідчило учасникам і вкладникам фонду, що фонд продовжить працювати, виконуючи свої зобов‘язання і задовольняючи потреби громадян у недержавному пенсійному забезпеченні.

«Ми б хотіли чітко донести всім учасникам, що ми залишаємося відданими ідеї розбудови системи недержавного пенсійного забезпечення, попри складні ринкові умови у цьому секторі, загальмованість реформ тощо. Реагуючи на зовнішні виклики, фонд змінює адміністратора виключно з метою оптимізації бізнес-структури групи компаній ОТП в Україні і підвищення ефективності управління фондом. Ми впевнені, що наші зусилля стануть запорукою подальшої реалізації задекларованої нами місії – забезпечення гідного рівня життя людей у пенсійному віці», - наголосив Григорій Овчаренко, генеральний директор КУА «ОТП Капітал», компанії, яка здійснює управління активами фонду «ОТП Пенсія».

Новий адміністратор – Адміністратор пенсійного фонду «Центр персоніфікованого обліку» (ТОВ «АЦПО») – посідає провідне місце у сфері надання послуг з адміністрування недержавних пенсійних фондів. ТОВ «АЦПО» є одним з найстаріших (заснований у 2004 році) та найдосвідченішим адміністратором, який сьогодні обслуговує 18 недержавних пенсійних фондів різних видів, більше 100 тис. пенсійних рахунків, на яких обліковується майже 70 млн грн пенсійних коштів. ТОВ «АЦПО» має мережу представництв у різних регіонах України та забезпечує високу якість обслуговування учасників пенсійних фондів з використанням додаткових технологічних сервісів.

Відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія» є одним з найбільших недержавних пенсійних фондів в Україні, активи якого складають 15,9 млн гривень, а кількість учасників – 8 802 станом на 28.11.2012 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.