UA

Компанія «ОТП Капітал» стала учасником семінару щодо недержавних пенсійних фондів

12-13 листопада Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) разом з TAIEX (Інструмент технічної допомоги та обміну інформацією) провели семінар на тему «Недержавні пенсійні фонди», де з іншими учасниками заходу підбили підсумки щодо поточного стану і розвитку недержавного пенсійного забезпечення України.

Цільовою аудиторією семінару були представники з Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу (УАІБ), Національної Асоціації Недержавних Пенсійних Фондів України та Адміністраторів Недержавних Пенсійних Фондів (НАПФА).

Під час заходу були розглянуті основи діяльності в Європейському Союзі державних та приватних пенсійних фондів, ліцензування приватного пенсійного забезпечення та його управління, інвестиційні ліміти приватного пенсійного забезпечення, а також сучасні ініціативи та розвиток в країнах ЄС системи приватних пенсійних фондів. До того ж, закордонні колеги з Греції, Польщі та Італії розповіли про особливості системи пенсійного забезпечення у кожній з цих країн, а також презентували власні напрацювання для аудиторії семінару.

Зокрема, одним із спікерів заходу виступив Григорій Овчаренко, генеральний директор ТОВ «ОТП Капітал», член Ради УАІБ, який висловив свої враження стосовно семінару: «Враховуючи зміни вимог до положень, що регулюють діяльність пенсійних фондів в Україні, семінар надав можливість ознайомитися з нинішньою практикою застосування вимог законодавства кількох провідних країн. Проблеми та успішні приклади впровадження пенсійної реформи у Польщі, Італії та Греції дають більш чітке і зрозуміле бачення умов та необхідності подальшої пенсійної реформі в Україні».

Крім того, учасники семінару отримали детальну інформацію стосовно законодавчої бази ЄС щодо пенсійних фондів, а саме - стосовно Директиви 2003/41 ЕС про діяльність та нагляд за інститутами професійного пенсійного забезпечення (Директива IORP).

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.