UA

Компанія КУА «ОТП Капітал» визнана найбільш публічною компанією фондового ринку України

У рамках спільного проекту АРІФРУ («Агентства розвитку інфраструктури фондового ринку України»), Асоціації «Фондове партнерство» та FundMarket, КУА «ОТП Капітал» посіла перше місце в Ренкінгу публічності на фондовому ринку України.

Ренкінг складався на основі аналізу веб-сайтів компаній, процес оцінювання яких було розпочато 20 квітня 2012 року, після затвердження організаторами відповідної методології та критеріїв ренкінгу. Протягом двох тижнів організатори вивчили майже 340 сайтів компаній - торговців цінними паперами та компаній з управління активами, результатом чого й став вищезгаданий ренкінг. З 343 компаній по управлінню активами (за даними УАІБ), участь в ренкінгу взяли 112 компаній, що мають корпоративний веб-сайт.

«КУА« ОТП Капітал» є частиною міжнародної фінансової Групи ОТП. Дотримання європейських стандартів не тільки публічності (прозорості), але й якості обслуговування, підходів до управління активами і ризик менеджменту, є однією з основних завдань компанії», - зазначив керівник департаменту з питань продажів та маркетингу Руслан Волинець. «Публічність компанії - це не тільки доступність інформації про діяльність інвестиційних фондів під її управлінням, а й фінансова звітність, політика прийняття інвестиційних рішень та багато іншого, що дозволяє потенційному інвестору переконатися в професіоналізмі і якості наданих послуг» - наголосив пан Волинець.

Інформаційна відкритість компанії є одним з основних критеріїв при виборі КУА потенційним інвестором, чим більш доступна і прозора інформація про компанію, тим менше необґрунтованих висновків може сформувати клієнт, що дозволяє будувати довгострокові взаємовигідні відносини і підвищувати рівень довіри серед інвесторів.

«Для нашої компанії прозорість і публічність – це одні з основних складових стратегії, яка спрямована на надання клієнтам інвестиційних послуг (продуктів) європейських стандартів якості, а позиція лідера в ренкінгу публічності підтверджує правильність обраного шляху», - додав пан Волинець.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.