UA

Григорій Овчаренко визнаний одним з кращих керівників КУА в Україні

Видавництво «Економіка» та журнал «ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України» випустили чергове рейтингове дослідження «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України», що визначило кращих вітчизняних управлінців.

За результатами дослідження генеральний директор КУА «ОТП Капітал» Григорій Овчаренко увійшов до ТОП-5 топ-менеджерів галузевого рейтингу компаній з управління активами (КУА), а також до списку ТОП-100 серед усіх досліджуваних галузей (компаній) України.

«Одна з лідируючих позицій у рейтингу топ-менеджерів КУА — це, в першу чергу, заслуга співробітників компанії. Протягом 2010 року нам вдалося налагодити процес продажу цінних паперів інвестиційних фондів у 177 відділеннях АТ «ОТП Банк» — наразі, це найбільша мережа продажів цінних паперів інвестиційних фондів в Україні. Компанія посіла 1-е місце за обсягом залучених коштів серед публічних КУА, а фонд грошового ринку «ОТП Класичний» став найбільшим відкритим публічним фондом в країні. Отриманий рейтинг - це визнання наших досягнень учасниками ринку», коментує результати рейтингу Григорій Овчаренко.

«ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України» складається шляхом анкетування топ-менеджерів, тобто експертами рейтингу виступають самі керівники підприємств. За допомогою оцінок топ-менеджерами своїх колег-конкурентів складаються галузеві і загальний рейтинг (ТОП-100) менеджерів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.