UA

«ОТП Капітал» випустила інвестиційні сертифікати на 200 млн грн.

КУА «ОТП Капітал» здійснила додаткову емісію інвестиційних сертифікатів ПІФ «ОТП Класичний» на суму 200 млн грн.

У зв'язку з підвищеним інтересом з боку інвесторів до пайовому інвестиційному фонду «ОТП Класичний», КУА було прийнято рішення про додаткову емісію 200 тис. шт. інвестиційних сертифікатів на суму 200 млн грн.

Фонд «ОТП Класичний» – це рішення для інвесторів, які орієнтуються на найменший рівень ризику при здійсненні інвестицій. «Портфелі фонду не містить акції, що робить результат даного фонду незалежним від коливань на фондовому ринку, при цьому фонд має високу ліквідність активів, що дає можливість здійснювати розрахунки з інвестором протягом доби після подачі заяви на зворотний викуп цінних паперів фонду» - зазначає Руслан Волинець, керівник департаменту з питань маркетингу і продажів КУА «ОТП Капітал».

Інвестиційні сертифікати нової емісії доступні по ринковій вартості у відділеннях АТ «ОТП Банк» у всіх регіонах України з 14 лютого 2011 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.