UA

Клієнт OTP Bank отримав у подарунок «Різдвяну подорож»

Визначено першого переможця акції «Різдвяна подорож».

Сьомого грудня відбувся розіграш головного призу акції «Різдвяна подорож». Володарем подорожі на двох до Європи став мешканець Запоріжжя Кирило Єльцов.

Нагадаємо, взяти участь у акції «Різдвяна подорож» до 31 грудня може кожен власник дебетної картки «OTP Bank-МАУ». Кожна транзакція за даною карткою від 500 грн. дає шанс стати володарем новорічного туру в одну з європейських країн.

Згідно з умовами акції, переможець визначається шляхом випадкового вибору з усіх здійснених за період розіграшу транзакцій.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація