UA

КУА OTP Capital визнана лідером ринку як компанія, що найбільш динамічно розвивається

У I Всеукраїнському конкурсі «Лідер фондового ринку – 2010» за версією журналу «Банкір» у номінації «Компанія з управління активами, яка найбільш динамічно розвивається за темпами росту портфеля активів» перемогла КУА OTP Capital. Урочиста церемонія нагородження проходила 29 листопада в конференц-залі готелю «Прем'єр Палац».

«На початку цього року ми запустили продаж цінних паперів фондів через мережу відділень OTP Bank, як для роздрібного сегменту клієнтів, так і клієнтів private banking. На даний момент 153 відділення ОТП Банку у всіх регіонах України готові прийняти потенційних інвесторів інвестиційних фондів під управлінням КУА «ОТП Капітал». Наша активна позиція на ринку, яка полягає у пропозиції клієнтам найбільш цікавих та інноваційних продуктів, дозволила нам досягти відмінних результатів», - говорить Руслан Волинець, керівник департаменту продажів і маркетингу. «Ми дуже раді, що наші зусилля отримали офіційне визнання у вигляді цієї нагороди, яка слугуватиме стимулом для подальших досягнень нашої компанії», - додають в OTP Capital.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.