UA

OTP Bank запустив програму житлового кредитування

OTP Bank розробив і впровадив програму кредитування фізичних осіб на придбання житла на вторинному ринку. Відповідно до програми кредити надаються у гривні на термін до 15 років. Кредит може бути виданий на суму від 80 до 960 тис. грн.

Процентна ставка за даним видом позик буде плаваючою, тобто залежної від ставок за строковими депозитами фізичних осіб у гривні, які розміщені на строк 366 днів (FIDR). Розмір відсоткової ставки на поточний момент зафіксований на рівні 15,99-16,99% річних (залежно від розміру першого внеску — від 40 до 60%).

Одним з основних переваг даної програми є те, що клієнт може одержати попереднє рішення за кредитом ще до моменту вибору об'єкту покупки, а вже потім підшукувати квартиру і робити її оцінку.

«За минулі два роки, коли практично всі банки припинили видачу кредитів, сформувався відкладений попит на нерухомість. Тому ми чекаємо вже протягом найближчого півріччя поступове зростання попиту на купівлю нерухомості, в тому числі і за рахунок кредитних коштів», - коментує старт іпотечної програми Дмитро Зінков, голова Правління OTP Bank.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація