UA

OTP Bank запровадив нову опцію інтерактивного голосового меню (IVR)

З метою постійного вдосконалення якості обслуговування клієнтів фахівці OTP Bank доопрацювали структуру та наповнення інтерактивного голосового меню (IVR).

З серпня клієнти банку можуть самостійно оцінити якість послуг, що надаються операторами Довідкового центру, використовуючи клавішу «4» свого телефону. Клієнтам пропонується оцінити роботу операторів за 5-ти бальною шкалою за наступними показниками: обсяг надання інформації, ввічливість, повнота наданої інформації, оперативність, безпомилковість та якість обслуговування в цілому.

Крім того, клієнтам, які зателефонували до Довідкового центру банка, надається можливість в автоматичному режимі та без допомоги оператора: 

  • зв’язатися зі співробітником OTP Bank, самостійно набравши його внутрішній номер, що дозволить Клієнту значно заощадити свій час;
  •  щоденно отримувати інформацію про комерційні курси долару США, євро та швейцарського франку, встановлені OTP Bank і Національним банком України.

Клієнти, які вже скористалися новими опціями, зазначають, що тепер зв’язатися з фахівцями банку стало ще простіше, а дізнаватися актуальні курси валют – ще швидше і без участі оператора. Невдовзі OTP Bank готовий запропонувати своїм клієнтам нові, ще більш удосконалені послуги.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація