UA

ДКЦПФР визнала інвестиційний фонд «ОТП Фонд Акцій» КУА «ОТП Капітал» таким, що відбувся

Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку визнала інвестиційний фонд «ОТП Фонд Акцій» диверсифікованого виду відкритого типу таким, що досяг мінімальних нормативів за сумою активів. Це означає, що з 7 липня 2010 року інвестиційні сертифікати відкритого диверсифікованого інвестиційного фонду «ОТП Фонд Акцій» розміщуються і викуповуються за ринковою вартістю.

Вартість інвестиційного сертифікату станом на 7 липня становила 0,97 грн. З моменту початку розміщення цінних паперів фонду (1 квітня 2010 р.) їхня вартість зменшилася на 3%. При цьому індекс Української біржі і індекс ПФТС за аналогічний період знизилися на 12,09% і 11,42% відповідно. Таким чином, навіть в умовах корекцій інвестиційний фонд «ОТП Фонд Акцій» показав результати значно вищі за середньоринкові, що свідчить про якісне управління та грамотну інвестиційну стратегію фонду. Вартість чистих активів станом на 7 липня становила 6,89 млн. грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.