UA

КУА «ОТП Капітал» розпочала розміщення сертифікатів інвестиційного фонду «ОТП Фонд Акцій»

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» розпочала розміщення інвестиційних сертифікатів пайового інвестиційного фонду відкритого типу диверсифікованого виду «ОТП Фонд Акцій». Цільова частка акцій у портфелі фонду становить близько 70%, що дозволяє фонду отримувати прибутковість, характерну для вітчизняного ринку акцій. Активи фонду формуються з акцій підприємств, що мають найбільш високий потенціал росту. Заяви на купівлю та зворотній викуп інвестиційних сертифікатів приймаються кожного робочого дня. Активна стратегія управління портфелем і гнучке поєднання акційної складової з високоліквідними інструментами грошового ринку забезпечує інвесторам можливість у будь-який час повернути вкладені кошти без втрати прибутковості. Мінімальна інвестиція в «ОТП Фонд Акцій» становить лише 500 сертифікатів, що за номінальною вартістю дорівнює 500 грн.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2010 року зворотний викуп інвестиційних сертифікатів пайового інвестиційного фонду «ОТП Класичний» здійснюється без комісій (раніше комісія становила 1% від суми викупу). Разом з тим, мінімальна інвестиція в закритий недеверсіфікований інвестиційний фонд «ОТП Динамічний» становить 1 акцію (раніше мінімальна інвестиція в фонд становила 50 акцій).

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.