UA

OTP Bank пропонує корпоративним клієнтам і підприємствам малого та середнього бізнесу пільгові умови обслуговування зарплатних проектів

З 1-го квітня по 30 червня поточного року OTP Bank проводить для корпоративних клієнтів і представників малого та середнього бізнесу нову акцію - «Зарплата з OTP – просто, як 1,2,3!». За умовами акції, усі клієнти, які в цей період уклали з банком угоду про співробітництво в рамках зарплатного проекту, отримують унікальну можливість до кінця року обслуговуватись за  наступними пільговими тарифами:

  • комісія за випуск і обслуговування карток Maestro/Visa Electron, емітованих до 31 грудня поточного року в рамках зарплатних проектів, відкритих в період дії акційної пропозиції, становить лише 1 грн.;
  • 2 (дві) картки типу MasterCard Gold/Visa Gold для керівного складу компанії – безкоштовно;
  • комісія за розрахунково-касове обслуговування зарплатного проекту, реалізованого на базі карток міжнародної платіжної системи Visa International або MasterCard WorldWide - 0,3%.

Зарплатний проект від ОТР Bank - послуга, що дозволяє клієнтам здійснювати розрахунки з працівниками з виплати заробітної плати на якісно новому рівні, використовуючи платіжні картки й новітні технології. Проект дає можливість компаніям максимально спростити процедуру видачі заробітної плати, забезпечити конфіденційність виплат, заощадити час і кошти при зарахуванні заробітної плати на карткові рахунки, істотно скоротити матеріальні витрати на забезпечення виплати заробітної плати, оперативно зараховувати різні види виплат. У свою чергу власники зарплатних карт від OTP Bank можуть без комісії отримувати готівкові кошти як в банкоматах і пунктах видачі готівки АТ «ОТП Банк», так і в банкоматах банків - партнерів, зокрема, в мережі банкоматів «Атмосфера» (більше 2500 банкоматів на території України), а також безкоштовно розраховуватися за товари та послуги в торговельно-сервісних мережах, отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються на залишок по картковому рахунку, здійснювати управління коштами через систему «Інтернет-банкінг», тощо.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація