UA

ОТР Bank Plc. визнано найкращим банком Угорщини за версією журналу Global Finance

Авторитетний діловий журнал Global Finance оголосив переможців номінації «Найкращі банки ринку Центральної та Східної Європи, що розвивається, в 2010 році» в рамках ексклюзивного огляду, який буде опубліковано в травневому випуску видання. Найкращим банком в Угорщині визнаний OTP Bank Plc.

Протягом сімнадцяти років журнал Global Finance проводить відбір найкращих банків, що розвиваються ринків світу. Дослідження журналу охоплює провідні фінансові інститути Азії, Близького Сходу, Африки, Латинської Америки, Центральної і Східної Європи. Основними критеріями при відборі виступають такі показники, як зростання активів, прибутковість, стратегічні взаємовідносини, рівень обслуговування клієнтів, конкурентні ціни та інноваційні продукти.

«Банки та їхні клієнти переживають сьогодні вкрай складний час», - зазначає Джозеф Джаррапуто, видавець «Global Finance. - «Клієнти як ніколи вимогливі до рівня професіоналізму своїх банків. Ми визначили банки, які краще за всіх демонструють саме такий професіоналізм», - підкреслює він.

Державний ощадний і комерційний банк OTP Bank Plc. було засновано в 1949 році. У 1995-1999 роках він пережив значні трансформації, перетворившись в універсальний роздрібний банк, чия ринкова частка в Угорщині становить 23%. Останніми роками ОТР Bank здійснив міжнародну експансію на ринки окремих країн Центральної і Східної Європи. Низка успішних придбань дозволила банку стати ключовим гравцем у цьому регіоні та сформувати потужну універсальну фінансову групу OTP Group, що наразі об’єднує банки, лізингові, факторингові компанії, пенсійні фонди тощо. В умовах світової економічної кризи OTP Bank Plc. довів свою надійність і стабільність. Сьогодні Банк є добре капіталізованим, прибутковим фінансовим інститутом з високим рівнем ліквідності в місцевій та іноземній валютах. OTP Bank Plc. також є стовідсотковим власником українського OTP Bank.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація