UA

Визначено першого володаря спеціального грошового призу від OTP Bank у рамках акції «Розпишись у своїй любові до футболу із карткою Visa!»

Визначено першого володаря спеціального грошового призу від OTP Bank у розмірі 5 тисяч гривень, що розігрується серед учасників акції  «Розпишись у своїй любові до футболу із карткою Visa!». Так, за результатами розіграшу, який відбувся 10 березня цього року, переможцем став Жила Сергій Анатолійович із міста Одеси.

Нагадаємо, що за умовами акції «Розпишись у своїй любові до футболу із карткою Visa!», яку OTP Bank проводить спільно з міжнародною платіжною системою Visa International, кожний держатель платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, отримує можливість виграти цінні призи від Visa International, додатковий грошовий приз від банку у розмірі 5 тис. грн., а також головний приз - подорож на двох на Чемпіонат світу з футболу, що відбудеться у Південній Африці в 2010 році. Для цього достатньо до 30 квітня поточного року розрахуватися за допомогою картки за товари та послуги на суму не менше 100 грн.

OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад 70 тисяч карток Visa.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація