UA

OTP Bank виступає фінансовим партнером Дитячого Пісенного Конкурсу «Євробачення-2009»

OTP Bank виступає фінансовим партнером Дитячого Пісенного Конкурсу «Євробачення-2009», що відбудеться 16 - 21 листопада 2009 року в місті Києві. Цей захід вперше проводиться в нашій країні і традиційно є однією з найважливіших музичних подій Європи.

Протягом Тижня Дитячого Євробачення навколо конкурсу буде акумульована увага делегацій з 13 країн Європи, більш ніж 300 закордонних і вітчизняних журналістів, понад 10 тисяч безпосередніх глядачів і близько 7 млн. телеглядачів з усіх країн світу.

Міжнародний фінал конкурсу відбудеться 21 листопада в столичному Палаці спорту й транслюватиметься в прямому ефірі Першого Національного каналу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація