UA

OTP Bank виступає фінансовим партнером Дитячого Пісенного Конкурсу «Євробачення-2009»

OTP Bank виступає фінансовим партнером Дитячого Пісенного Конкурсу «Євробачення-2009», що відбудеться 16 - 21 листопада 2009 року в місті Києві. Цей захід вперше проводиться в нашій країні і традиційно є однією з найважливіших музичних подій Європи.

Протягом Тижня Дитячого Євробачення навколо конкурсу буде акумульована увага делегацій з 13 країн Європи, більш ніж 300 закордонних і вітчизняних журналістів, понад 10 тисяч безпосередніх глядачів і близько 7 млн. телеглядачів з усіх країн світу.

Міжнародний фінал конкурсу відбудеться 21 листопада в столичному Палаці спорту й транслюватиметься в прямому ефірі Першого Національного каналу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація