UA

OTP Bank взяв участь у святкуванні 578-ї річниці міста Хмельницького

26 – 27  вересня в рамках святкування 578-ї річниці міста Хмельницького за підтримки OTP Bank відбулося урочисте нагородження 24 лауреатів конкурсу «Кращий за професією». Платіжні картки Visa Electron від OTP Bank, а також грошовий приз вручила переможцям керуючий регіональним відділенням банку в цьому місті Леся Сирота.

Крім того, за ініціативи та активної підтримки банку відбулося театрально – розважальне дійство  для дітей  «Рідне місто моє». Актори Хмельницького обласного театру ляльок залучали дітей до участі у конкурсах, іграх, розважали загадками з історії міста і танцями. Усі діти також отримали подарунки від OTP Bank.

«Хмельницький – перш за все місто працьовитих людей. І те, що OTP Bank відзначив саме лауреатів конкурсу «Кращий за професією», свідчить про його готовність завжди підтримувати талановитих людей, людей з активною життєвою позицією», - говорить керуючий  регіональним відділенням OTP Bank у м. Хмельницькому Леся Сирота. - «Подібні заходи дозволяють повною мірою продемонструвати нашу велику зацікавленість у соціально-економічному розвитку міста, а тому OTP Bank й надалі братиме безпосередню участь у таких акціях, адже це є частиною нашої загальної стратегії корпоративної соціальної відповідальності», - наголошує вона.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація