UA

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію - «З карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010»

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію - «З карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010». За умовами акції, кожний держатель платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, отримує можливість виграти цінні призи від Visa International, а також головний приз - подорож на двох на Чемпіонат світу з футболу, що відбудеться у Південній Африці в 2010 році. Для цього достатньо до 31 жовтня поточного року розрахуватися за допомогою картки за товари та послуги на суму не менше 100 грн.

Серед учасників акції-держателів платіжних карток OTP Bank також буде розіграний і додатковий грошовий приз від банку - 10 тис. грн. Визначення переможця відбудеться 5 листопада 2009 року.

OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад 65 тисяч карток Visa. У 2008 році Visa International визнала OTP Bank переможцем у номінації «Кращий абсолютний приріст торговельних обігів по картках Visa за період акції «Олімпійський рух Visa».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація