UA

OTP Bank пропонує нові акційні умови розміщення депозитів для представників малого та середнього бізнесу

OTP Bank проводить акцію для суб’єктів малого та середнього бізнесу, за умовами якої в період з 13 липня по 30 вересня поточного року до діючої ставки на момент розміщення траншу в рамках депозитної лінії додається акційна ставка. Залежно від суми розміщення коштів вона становить до 1% річних. При повторному розміщенні траншу ставка зростає додатково ще на 0,5%.

Депозитна лінія передбачає одноразове відкриття депозитного рахунку та користування необмеженою кількістю траншів з різними термінами – від 1 місяця до 1 року - в рамках одного договору. При цьому клієнти мають можливість поповнювати депозит у будь-який зручний для них час.

На сьогоднішній день завдяки стабільності та високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. OTP Bank пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг з управління капіталом, серед яких - різноманітні депозитні програми, а також спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація