UA

Статутний капітал OTP Bank збільшено на 800 млн. грн.

Відбулися Загальні Збори акціонерів АТ «ОТП Банк», у ході яких прийнято рішення про збільшення розміру статутного капіталу та випуск акцій банку.

Мінімальний розмір збільшення статутного капіталу встановлено на рівні 799 995 613 грн. 59 коп. (сімсот дев’яносто дев’ять мільйонів дев’ятсот дев’яносто п’ять тисяч шістсот тринадцять гривень 59 копійок). Збільшення статутного капіталу здійснюватиметься за рахунок додаткового грошового внеску єдиного акціонера банку - угорського OTP Bank Nyrt. - шляхом збільшення кількості акцій існуючої номінальної вартості. Кількість акцій у додатковому випуску – 64 563  (шістдесят чотири тисячі п’ятсот шістдесят три) простих іменних акцій номінальною вартістю 12 390,93 (дванадцять тисяч триста дев’яносто гривень 93 копійки) кожна. Таким чином, статутний капітал АТ «ОТП Банк» після збільшення становитиме понад 2,8 млрд. грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація