UA

У березні OTP Bank залучив від фізичних осіб понад 360 млн. грн.

У березні 2009 року в OTP Bank було розміщено 3234 строкових депозити на загальну суму 229 млн. грн., оформлено 2632 ощадних вклади на суму 134 млн. грн. При цьому 40% вкладів було розміщено в доларах США, 30% - у гривнях, 27% - в євро і 3% - у швейцарських франках. 

Примітним є той факт, що незважаючи на складну ситуацію на ринку депозитних вкладів, а також діючий мораторій на дострокове розторгнення депозитів, середній термін депозиту становив 83 дні. Крім того, кількість оформлених строкових вкладів перевищує кількість вкладів ощадних рахунків, на які не поширюється мораторій НБУ, що свідчить про довіру вкладників до нашого фінансового інституту. OTP Bank виконує всі свої зобов’язання перед клієнтами та гарантує їм своєчасне повернення вкладів.

За співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.379. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація