UA

OTP Bank пропонує представникам МСБ - клієнтам нових відділень банку спеціальний тарифний пакет «Перший Крок»

OTP Bank пропонує суб’єктам малого та середнього бізнесу, які є новими клієнтами банку, спеціальний тарифний пакет «Перший Крок». Пакет містить низку унікальних переваг при обслуговуванні у відділеннях, що почали свою операційну діяльність не раніше 1 вересня 2008 р.

Символічна вартість тарифного пакету - лише 1 гривня як для юридичних осіб, так і для фізичних осіб-підприємців - включає в себе відкриття одного або декількох поточних рахунків у різних валютах. Водночас щомісячна плата за користування тарифним пакетом, що становить 50 грн., передбачає можливість для клієнта протягом розрахункового періоду проводити 30 електронних вихідних платежів у національній валюті, отримувати виписки, довідки й дублікати за рахунком терміном до одного року. У разі відсутності операцій протягом розрахункового періоду плата за користування тарифним пакетом не стягується.

Виконання інших операцій можливо за допомогою системи дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк», що дозволяє клієнтам не витрачати свій час на зайве відвідування банку. Термін дії пакета - три календарні місяці з моменту підписання договору про відкриття поточного рахунку. По його закінченню клієнт може автоматично й безкоштовно перейти на будь-який з тарифних пакетів для представників МСБ або на стандартні тарифи на розрахунково-касове обслуговування.

Наразі завдяки стабільності й високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. За останні півроку клієнтська база бізнес-лінії МСБ збільшилася на 25%. Банк пропонує клієнтам повний комплекс послуг з управління капіталом, серед яких - різноманітні депозитні програми, а також спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація