UA

OTP Bank пропонує представникам МСБ - клієнтам нових відділень банку спеціальний тарифний пакет «Перший Крок»

OTP Bank пропонує суб’єктам малого та середнього бізнесу, які є новими клієнтами банку, спеціальний тарифний пакет «Перший Крок». Пакет містить низку унікальних переваг при обслуговуванні у відділеннях, що почали свою операційну діяльність не раніше 1 вересня 2008 р.

Символічна вартість тарифного пакету - лише 1 гривня як для юридичних осіб, так і для фізичних осіб-підприємців - включає в себе відкриття одного або декількох поточних рахунків у різних валютах. Водночас щомісячна плата за користування тарифним пакетом, що становить 50 грн., передбачає можливість для клієнта протягом розрахункового періоду проводити 30 електронних вихідних платежів у національній валюті, отримувати виписки, довідки й дублікати за рахунком терміном до одного року. У разі відсутності операцій протягом розрахункового періоду плата за користування тарифним пакетом не стягується.

Виконання інших операцій можливо за допомогою системи дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк», що дозволяє клієнтам не витрачати свій час на зайве відвідування банку. Термін дії пакета - три календарні місяці з моменту підписання договору про відкриття поточного рахунку. По його закінченню клієнт може автоматично й безкоштовно перейти на будь-який з тарифних пакетів для представників МСБ або на стандартні тарифи на розрахунково-касове обслуговування.

Наразі завдяки стабільності й високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. За останні півроку клієнтська база бізнес-лінії МСБ збільшилася на 25%. Банк пропонує клієнтам повний комплекс послуг з управління капіталом, серед яких - різноманітні депозитні програми, а також спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація