UA

У лютому свій день народження відсвяткували 10 установ нашого банку

У лютому виповнився один рік з моменту створення регіональних відділень у містах Івано-Франківську, Чернівці та Чернігові, а також відділення «Корятовича» у м. Ужгороді. Водночас свою другу річницю відзначила Симферопольська філія, а третю - філії банку в містах Луцьку та Суми. Відділенням «Олександрійське» у м. Запоріжжі та «Сінне» у м. Києві у цьому місяці виповнилося чотири роки, столичному відділенню «Михайлівське» - шість.

Щиро вітаємо наших колег з їхнім святом! Бажаємо їм творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація