UA

Голову Правління OTP Bank Дмитра Зінкова визнано одним з десяти найуспішніших керівників у банківському секторі України

Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков посів сьоме місце у списку 10-ти найуспішніших керівників у вітчизняному банківському секторі, опублікованому впливовим рейтинговим журналом «Гвардія».

Лідери цьогорічного рейтингу визначалися на основі анкетного опитування топ-менеджерів ключових галузей економіки та незалежних оцінок членів Експертної ради журналу «Гвардія». Потенційні кандидати оцінювалися за кількома критеріями, серед яких - ефективність управління, конкурентоспроможність і якість продуктів, комунікабельність, рівень соціальної відповідальності та ділової репутації.

Як зазначає видання, результати рейтингу частково кореспондуються з ситуацією, що склалася в економіці країни: лідерами визнані керівники тих компаній, яких значно меншою мірою торкнулася фінансова криза. Висока рейтингова оцінка керівників також свідчить і про їхню здатність оперативно реагувати на будь-які зміни на внутрішньому ринку.

Нагадаємо, що за результатами експертного опитування керівників і спеціалістів ста провідних компаній країни, голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков увійшов до десятки найкращих топ-менеджерів України 2008 року за версією популярного ділового щотижневика «Компаньйон», а згідно з опитуванням керівників провідних банків, страхових і фондових компаній, а також чиновників, які безпосередньо впливають на фінансові ринки країни, Дмитро Зінков став переможцем у найпрестижнішій номінації фінансового рейтингу впливового видання «Бізнес» - «Банкір року».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація