UA

Успіхи першого року діяльності інвестиційних фондів OTP Capital

Завершився перший рік роботи інвестиційних фондів під управлінням OTP Capital на фондовому ринку України. Прийшов час підбивати підсумки. Одними з перших це зробило авторитетне бізнес-видання «Інвестгазета». Протягом усього року в журналі публікувалися тижневі рейтинги інвестиційних фондів за доходністю. З моменту визнання фондів «ОТП Класичний» та «ОТП Збалансований» такими, що відбулися, вони стабільно знаходилися серед лідерів. Тому не стало сюрпризом те, що за результатами року інтервальний фонд «ОТП Збалансований» посів перше місце у своїй категорії, випередивши більш ніж у два рази фонд, що посів другу позицію. «ОТП Класичний» у рейтингу «Інвестгазети» розташувався на другому місці за доходністю за рік з відставанням від лідера всього на 0.4%.

Досягнути таких результатів у перший рік роботи дозволили насамперед послідовна реалізація інвестиційної стратегії фондів і професіоналізм портфельних управляючих. Ретельно зважуючи кожний крок і враховуючи дуже складну ситуацію на фінансових ринках, менеджери OTP Capital день за днем вибудовували оптимальну в умовах кризи структуру портфелів фондів. Результатом цього є позитивна доходність фондів за грудень: «ОТП Класичного» на рівні +2.23% (що у річному вираженні становить 26.8%) і «ОТП Збалансованого» - + 2.46% (29.5%).

Окремо необхідно відзначити третій інвестиційний фонд під управлінням OTP Capital — закритий корпоративний недиверсифікований фонд «ОТП Динамічний». Цей фонд буде дуже цікавим для інвесторів, які націлені на вкладання активів у ринок акцій. Фонд розрахований на довгострокове інвестування з метою отримання максимально можливого інвестиційного доходу. «ОТП Динамічний» розпочав свою роботу 31 березня 2008 року. Дотримуючись заздалегідь обраної інвестиційної стратегії, менеджери OTP Capital наповнювали портфель фонду ретельно відібраними акціями, що мають найбільш високий потенціал зростання. Наразі ця робота продовжується, знецінені акції українських емітентів дозволяють закласти вагомий потенціал для інвесторів фонду «ОТП Динамічний».

OTP Capital й надалі докладатиме максимум зусиль для того, щоб виправдати надії інвесторів, які довірили свої кошти компанії, і досягнути своєї головної мети – найкращого захисту коштів інвесторів в періоди спаду та їхнього максимального приросту у сприятливі періоди.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.