UA

Соціальна діяльність OTP Bank у 2008-му році

У 2008 році банк здійснював свою соціальну діяльність у декількох напрямах, головними з яких були благодійництво, підтримка різноманітних студентських та журналістських ініціатив, сприяння розвитку сучасного мистецтва в Україні.

Так, протягом року банк надав вагому фінансову допомогу Рівненському обласному об'єднанню «Союз організацій інвалідів», Першому благодійному дитячому фонду у м. Ужгороді, Донецькій міській організації пенсіонерів, міському клінічному пологовому будинку в м. Івано-Франківську, Черкаській обласній лікарні, кардіологічному відділенню «Дитячої клінічної лікарні» в АР Крим, спеціальному загальноосвітньому начальному закладу №4 ім. Олефіренко у м. Олександрії, Київському міському центру крові, постраждалим від стихійного лиха в Івано-Франківській, Львівській і Чернівецькій областях, цілій низці муніципальних благодійних фондів.

Велика увага приділялася й фінансуванню вищих навчальних закладів, підтримці талановитої молоді. Спільно з авторитетним виданням «Телекритика» OTP Bank другий рік поспіль реалізовував програму з підтримки студентських ініціатив і поінформованості вітчизняних журналістів — унікальний просвітницький проект, що наявно продемонстрував інноваційну технологію взаємодії фінансового інституту і засобів масової інформації. Програма мала на меті інформування студентів 100 провідних національних і державних вузів про ситуацію в українських ЗМІ та висвітлення позиції OTP Bank як соціально відповідальної компанії, що заохочує професійне просвітництво, високі журналістські стандарти й свободу слова. 

За активне сприяння OTP Bank було реалізовано ініційований арт-фундацією «ЕЙДОС» проект «Сучасне мистецтво у публічному просторі», у рамках якого у різних районах Києва встановлювалися скульптурні об’єкти, створені українськими художниками Віктором Сидоренком і Жанною Кадировою, перші з яких знайшли своє місце на столичній Алеї Казимира Малевича.

Наприкінці року, у день Святого Миколая, співробітники Житомирської філії нашого банку піднесли своїм маленьким підопічним - вихованцям міського дитячого будинку «Малюк» чудові подарунки. Так, за рахунок зібраних коштів працівники філії придбали й передали дитячому дому сто комплектів посуду, сто подарункових наборів солодощів, різноманітні гігієнічні засоби, іграшки, одяг, а також миючий пилосос.

Як підкреслює голова Правління банку Дмитро Зінков, OTP Bank сповідує фундаментальні морально-етичні принципи, прийняті у цивілізованому високорозвинутому суспільстві, гостро відчуває свою високу соціальну відповідальність. «Ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних благодійних, просвітницьких і мистецьких акціях, головною метою яких є підтримка найбільш незахищених верств населення, створення оптимальних умов для реалізації інтелектуального і творчого потенціалу талановитої молоді, тощо. Соціальна діяльність банку повною мірою відображає нашу велику зацікавленість не тільки в економічному, але й водночас у духовному розвитку країни, формуванні та становленні справжнього громадянського суспільства в Україні», - наголошує Дмитро Зінков.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація