UA

OTP Bank виступив головним фінансовим партнером щорічного спортивно-музичного фестивалю «Крила Донузлава - 2008»

OTP Bank виступив головним фінансовим партнером щорічного спортивно-музичного фестивалю «Крила Донузлава - 2008», що проходив з 24 по 27 липня на території яхтової марини «Золотий Символ» у селищі Мирний на озері Донузлав. У рамках фестивалю відбулися змагання з віндсерфінгу та кайтбордінгу, показові виступи світових спортивних зірок, концерти популярних рок-виконавців.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація