UA

У Дніпропетровську відкрилося відділення OTP Bank зі спеціалізованою зоною для приватного банківського обслуговування VIP- клієнтів

25 червня у місті Дніпропетровську було відкрито відділення OTP Bank «Крутогірне», що має спеціалізовану зону для приватного банківського обслуговування VIP-клієнтів. Зона складається з двох окремих кабінетів менеджерів, кімнати для переговорів і комфортабельного залу очікування.

Це вже п'яте відділення OTP Bank, у якому створено окремий офісВ  для приватного банківського обслуговування VIP-клієнтів. Нагадаємо, що першою такою установою стало столичне відділення «Софіївське», яке розпочало свою операційну діяльність у 2007 році. Наразі спеціалізовані зони для приватного банківського обслуговування функціонують також у Донецьку (відділення «Київське»), Львові (відділення «Ювілейне») та Одесі (відділення «Приморське»). Протягом поточного року планується розширити цю мережу до десяти установ за рахунок відкриття зон у Харкові, Луганську, Ужгороді, Запоріжжі та Миколаєві. Водночас створено окрему лінію цілодобової інформаційної служби підтримки, спрямовану на додаткове забезпечення оперативної і ефективної взаємодії між клієнтом та банком.

Адреса відділення «Крутогірне»: м. Дніпропетровськ, вул. Рогалева, 33

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація