UA

У Дніпропетровську відкрилося відділення OTP Bank зі спеціалізованою зоною для приватного банківського обслуговування VIP- клієнтів

25 червня у місті Дніпропетровську було відкрито відділення OTP Bank «Крутогірне», що має спеціалізовану зону для приватного банківського обслуговування VIP-клієнтів. Зона складається з двох окремих кабінетів менеджерів, кімнати для переговорів і комфортабельного залу очікування.

Це вже п'яте відділення OTP Bank, у якому створено окремий офісВ  для приватного банківського обслуговування VIP-клієнтів. Нагадаємо, що першою такою установою стало столичне відділення «Софіївське», яке розпочало свою операційну діяльність у 2007 році. Наразі спеціалізовані зони для приватного банківського обслуговування функціонують також у Донецьку (відділення «Київське»), Львові (відділення «Ювілейне») та Одесі (відділення «Приморське»). Протягом поточного року планується розширити цю мережу до десяти установ за рахунок відкриття зон у Харкові, Луганську, Ужгороді, Запоріжжі та Миколаєві. Водночас створено окрему лінію цілодобової інформаційної служби підтримки, спрямовану на додаткове забезпечення оперативної і ефективної взаємодії між клієнтом та банком.

Адреса відділення «Крутогірне»: м. Дніпропетровськ, вул. Рогалева, 33

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація