UA

За чотири роки своєї діяльності Ужгородська філія OTP Bank стала одним з визнаних лідерів фінансового ринку регіону

23 червня виповнилося чотири роки з моменту створення Ужгородської філії OTP Bank. За основними фінансовими показниками вона входить у п'ятірку лідерів банківського ринку регіону. Наразі її сукупний кредитний портфель уже досягає близько 328,5 млн. грн. При цьому обсяги кредитів, наданих фізичним особам, перевищують 209,1 млн. грн., корпоративним клієнтам - 30,9 млн. грн., представникам малого та середнього бізнесу -В  88,5 млн. грн. Залишки на поточних рахунках клієнтів цієї установи становлять 70,6 млн. грн. Філія активно співпрацює с усіма провідними бізнес-структурами регіону, а її загальна клієнтська база нараховує понад 7,2 тисяч осіб.

На базі філії нині функціонують відділення у містах Мукачево, Берегове, Хусті, Тячеві, а також відділення «Корятовича» в Ужгороді. Наприкінці року планується відкриття ще одного відділення в місті Мукачево.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація