UA

За чотири роки своєї діяльності Ужгородська філія OTP Bank стала одним з визнаних лідерів фінансового ринку регіону

23 червня виповнилося чотири роки з моменту створення Ужгородської філії OTP Bank. За основними фінансовими показниками вона входить у п'ятірку лідерів банківського ринку регіону. Наразі її сукупний кредитний портфель уже досягає близько 328,5 млн. грн. При цьому обсяги кредитів, наданих фізичним особам, перевищують 209,1 млн. грн., корпоративним клієнтам - 30,9 млн. грн., представникам малого та середнього бізнесу -В  88,5 млн. грн. Залишки на поточних рахунках клієнтів цієї установи становлять 70,6 млн. грн. Філія активно співпрацює с усіма провідними бізнес-структурами регіону, а її загальна клієнтська база нараховує понад 7,2 тисяч осіб.

На базі філії нині функціонують відділення у містах Мукачево, Берегове, Хусті, Тячеві, а також відділення «Корятовича» в Ужгороді. Наприкінці року планується відкриття ще одного відділення в місті Мукачево.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація