UA

Фахівці OTP Bank обговорили з представниками вітчизняних оціночних компаній нагальні проблеми у сфері оцінки заставного забезпечення

У конференц-залі кінотеатру «Київ» за ініціативи OTP Bank відбулася партнерська зустріч між співробітниками відділу з оцінки майна та майнових прав банку та представниками 80 вітчизняних оціночних компаній.

Обговорювалися особливості оцінки заставного забезпечення та шляхи подолання загальних для банків і оціночних компаній проблем, існуючих у цій сфері. Учасники зустрічі наголосили на необхідності впровадження в Україні єдиних вимог до оцінки предметів застави. Під час заходу відбулася презентація найкращих робіт оцінювачів.

На думку присутніх, партнерська зустріч є найважливішим видом комунікації, що сприяє поглибленню співпраці між банком і оціночними компаніями, скороченню терміну розгляду кредитних заяв клієнтів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація