UA

Фахівці OTP Bank обговорили з представниками вітчизняних оціночних компаній нагальні проблеми у сфері оцінки заставного забезпечення

У конференц-залі кінотеатру «Київ» за ініціативи OTP Bank відбулася партнерська зустріч між співробітниками відділу з оцінки майна та майнових прав банку та представниками 80 вітчизняних оціночних компаній.

Обговорювалися особливості оцінки заставного забезпечення та шляхи подолання загальних для банків і оціночних компаній проблем, існуючих у цій сфері. Учасники зустрічі наголосили на необхідності впровадження в Україні єдиних вимог до оцінки предметів застави. Під час заходу відбулася презентація найкращих робіт оцінювачів.

На думку присутніх, партнерська зустріч є найважливішим видом комунікації, що сприяє поглибленню співпраці між банком і оціночними компаніями, скороченню терміну розгляду кредитних заяв клієнтів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація