UA

Інвестиційні фонди компанії з управління активами «ОТП Капітал» визнані такими, що відбулися

Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку України визнала пайовий відкритий фонд «ОТП Класичний» і пайовий інтервальний фонд «ОТП Збалансований» компанії з управління активами «ОТП Капітал» такими, що відповідають вимогам, встановленим відносно мінімального обсягу активів інституту спільного інвестування (ІСІ).

Станом на 23 травня 2008 р. вартість чистих активів фонду «ОТП Класичний» становитьВ  7,1 млн. грн. В обігу знаходяться 7192 інвестиційних сертифікати з номінальною вартістю 1000 грн. Вартість чистих активів фонду «ОТП Збалансований» дорівнює 5,5 млн. грн. В обігу знаходяться 5604 інвестиційних сертифікати з номінальною вартістю 1000 грн.

З 23 травня 2008 року розміщення та викуп інвестиційних сертифікатів «ОТП Класичний»* та «ОТП Збалансований»** проводитимуться за поточною вартістю чистих активів.

*- рішення ДКЦПФР №510 від 21.05.08 р.
**- рішення ДКЦПФ №509 від 21.05.08 р.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.