UA

Відбулися Загальні Збори акціонерів OTP Bank

24 квітня відбулися Загальні Збори акціонерів OTP Bank, у ході яких було затверджено річні результати діяльності банку, звіти та висновки Ревізійної комісії, звіт зовнішнього аудитора, а також прийнято рішення розподілити частину прибутку за 2007 рік і направити 5% від його розміру на формування резервного фонду банку. Крім того, відбулися зміни у складі Спостережної ради: замість вибувших Петера Форрай та Габріели Балог членами Спостережної ради було призначено Іштвана Добоша та Норберта Кашшаі.

Таким чином, до складу Спостережної ради АТ «ОТП Банк» наразі входять: Пал Ковач (старший управляючий директор, Директорат комерційного банкінгу, OTP Bank Plc.), Ласло Вагі (управляючий директор, OTP Bank Plc.), Дора Лоштайнер (директор, ліквідність і ринки капіталів, OTP Bank Plc.), Золтан Денч (юридичне управління, OTP Bank Plc.), Іштван Дабош і Норберт Кашшаі.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація