UA

Відбулися Загальні Збори акціонерів OTP Bank

24 квітня відбулися Загальні Збори акціонерів OTP Bank, у ході яких було затверджено річні результати діяльності банку, звіти та висновки Ревізійної комісії, звіт зовнішнього аудитора, а також прийнято рішення розподілити частину прибутку за 2007 рік і направити 5% від його розміру на формування резервного фонду банку. Крім того, відбулися зміни у складі Спостережної ради: замість вибувших Петера Форрай та Габріели Балог членами Спостережної ради було призначено Іштвана Добоша та Норберта Кашшаі.

Таким чином, до складу Спостережної ради АТ «ОТП Банк» наразі входять: Пал Ковач (старший управляючий директор, Директорат комерційного банкінгу, OTP Bank Plc.), Ласло Вагі (управляючий директор, OTP Bank Plc.), Дора Лоштайнер (директор, ліквідність і ринки капіталів, OTP Bank Plc.), Золтан Денч (юридичне управління, OTP Bank Plc.), Іштван Дабош і Норберт Кашшаі.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація