UA

OTP Bank запроваджує систему електронних платежів для приватних клієнтів OTPdirekt

OTP Bank запроваджує систему дистанційного обслуговування фізичних осіб OTPdirekt, що дозволить клієнтам банку керувати своїми фінансами у будь-який зручний для них час з будь-якої точки світу. Перші продажі цієї послуги розпочнуться в середині квітня поточного року, проте клієнти мають можливість вже сьогодні надіслати до банку заяву на її оформлення.

Детальніша інформація про дану послугу, а також форма відповідної заяви-замовлення містяться на офіційному сайті OTP Bank.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація