UA

OTP Bank запроваджує систему електронних платежів для приватних клієнтів OTPdirekt

OTP Bank запроваджує систему дистанційного обслуговування фізичних осіб OTPdirekt, що дозволить клієнтам банку керувати своїми фінансами у будь-який зручний для них час з будь-якої точки світу. Перші продажі цієї послуги розпочнуться в середині квітня поточного року, проте клієнти мають можливість вже сьогодні надіслати до банку заяву на її оформлення.

Детальніша інформація про дану послугу, а також форма відповідної заяви-замовлення містяться на офіційному сайті OTP Bank.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація