UA

Визначено переможців Акції «Заправляйте своє авто» від Shell і ОТП Банку

Підбито підсумки Акції «Заправляйте своє авто» для власників ко-бренд картки «Shell - OTP Bank». За результатами розіграшу призів трьох етапів акції, щасливими володарями гарантованих подарунків – талонів на 10 літрів бензину Shell V-Power Nitro+ – стали 288 учасників акції. Також в результаті розіграшу Головного Призу серед усіх учасників, які виконали умови Акції, стало відомо ім'я власника 100 літрів пального Shell V-Power Nitro+. Переможницею стала Оксана Бондарева з Одеси.

Нагадаємо, в період з 21 жовтня 2014 року по 21 січня 2015 року ОТП Банк надав всім власникам платіжної картки «Shell - OTP Bank», а також всім бажаючим її оформити, можливість отримати гарантований подарунок та взяти участь у розіграші головного призу в рамках акції «Заправляйте своє авто».

Акція проводилася у три етапи, за підсумками кожного з яких були визначені переможці, а по її завершенні серед усіх учасників, які виконали умови Акції, а також за весь період Акції розрахувалися у торговій мережі на загальну суму 20 000 грн і більше, відбувся розіграш Головного Призу - 100 літрів бензину Shell V-Power Nitro+.

На даний момент ОТП Банк пропонує власникам ко-брендових карток «Shell - OTP Bank» такі додаткові переваги та сервіси:

  • безкоштовне користування класичною карткою MasterCard класу World протягом першого року після оформлення;
  • додатковий дохід у вигляді 4,5% річних, що нараховуються Банком на залишок грошових коштів на картковому рахунку;
  • накопичення SMART-балів, а також їх обмін на подарунки мережі АЗС Shell.

Ми вітаємо переможців Акції та бажаємо отримувати максимум переваг, користуючись послугами і сервісами ОТП Банку та партнерів.

Більш детальну інформацію про карткові продукти ОТП Банку можна отримати на сайті банку або за телефоном служби підтримки клієнтів-власників платіжних карток ОТП Банку 044 490 05 26.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація