UA

ОТП Банк візьме участь у «Міжнародних контактних днях»

26 березня 2015 року за ініціативою Закарпатської торгово-промислової палати в рамках «Міжнародних контактних днів» в Ужгороді відбудеться зустріч представників бізнес-кіл. Будучи активним учасником суспільно-економічного життя регіону, ОТП Банк також запрошений до зустрічі.

З метою досягнення домовленостей про міжнародну співпрацю, укладання контрактів з реалізації та придбання продукції, а також налагодження спільного виробництва, традиційно, до зустрічі в рамках «Міжнародних контактних днів» запрошуються представники ділових кіл країн-партнерів відповідно до підписаних угод про співпрацю з регіональними торгово-промисловими палатами Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Австрії, Німеччини, Словенії, Франції та Італії.

Задля всебічного висвітлення поточної ситуації на банківському ринку України в цілому та актуалізації даних щодо банківської діяльності в регіоні, виступити в якості експерта на даному заході запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину.

Тематичним напрямком цьогорічного заходу є лісозаготівля та деревообробка. Таким чином, під час зустрічі учасники матимуть можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції в галузі деревообробного обладнання та технологій, виготовлення виробів з деревини, меблевої фурнітури тощо.

Демонструючи надійну та стабільну роботу, що неодноразово підтверджувалася престижними рейтингами та відзначалася найвищими нагородами, ОТП Банк прагне долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація