UA

ОТП Капітал виступив інформаційним партнером студентської конференції FinCo від AIESEC

28-29 березня 2015 року за ініціативи міжнародної студентської організації AIESEC та за інформаційної підтримки компанії з управління активами «ОТП Капітал» у Києві відбулася студентська фінансова конференція «FinCo 2015».

«FinCo 2015» – це дводенна конференція, що надає можливість талановитим студентам та нещодавнім випускникам отримати знання про найновіші тенденції у галузі фінансів, поспілкуватися з експертами ринку капіталу та представниками провідних компаній.

Проект покликаний поглибити знання та удосконалити практичні навички учасників конференції із можливістю подальшого застосування отриманих знань у професійній діяльності.

Компанію «ОТП Капітал» представив Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів. Він розповів учасникам про еволюцію та стан пенсійних систем в різних країнах світу, поточні проблеми української пенсійної системи та перспективи її реформування, а також про переваги недержавного пенсійного забезпечення.

У 2014 році КУА «ОТП Капітал» спільно з іншими учасниками ринку, за підтримки Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, в рамках ініціативи з розвитку фінансової грамотності серед молоді провели студентський конкурс «Фінансове планування – успішне майбутнє», що передбачав розробку актуальної для України моделі фінансового планування для фізичних осіб на основі європейської практики та українських реалій. В конкурсі взяли участь 15 студентських команд та 9 індивідуальних учасників.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.