UA

Угорська OTP Group планує залишатися в Україні, незважаючи на втрати

Угорський OTP Bank не розглядає планів лишити Україну, незважаючи на значні втрати української дочки, понесені в 2014 році, запевнив генеральний директор OTP Bank Д-р Шандор Чані на прес-конференції, присвяченій річним результатам групи.

Керівництво Банку дотримується думки, що хоча у важкі часи в Україні в 2015 році українська дочка об'єктивно продовжить нести збитки, їхній обсяг повинен зменшуватися в міру скорочення витрат і реалізації комплексної програми оптимізації процесів, що проводиться нині українським ОТП Банком.

Свою стратегію бізнесу в Україні акціонер буде коригувати, виходячи з розвитку подій і реальних економічних умов у країні. За словами пана Чані, в цілому група OTP Bank ставить пріоритетом продовження стабільної діяльності, так як у поточних турбулентних умовах стабільність важливіша, ніж зростання. У той же час найбільший банк у Східній Європі є відкритим для пропозицій нових придбань і збільшення частки ринку як в Угорщині, так і за кордоном (наприклад, на даний момент OTP Bank бере участь у переговорному процесі з придбання роздрібного портфеля Citigroup Inc. в Угорщині).

Реальним підтвердженням намірів OTP Group продовжувати підтримувати свою українську дочку є ряд заходів, вжитих материнським банком щодо докапіталізації ОТП Банку в Україні.

У першому кварталі ОТП Банк здійснив збільшення капіталу шляхом конвертації субборгу в капітал банку за рахунок додаткової емісії акцій і премії, авторизованної акціонером, на суму близько 1,2 млрд гривень. У другому кварталі, знову ж за підтримки і під гарантію материнського банку, Банк планує провести пролонгацію субординованого кредиту, наданого ЄБРР на $ 65 млн, з тим, щоб можна було по максимуму враховувати його в регулятивному капіталі.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація