UA

«ОТП Подвійний+» розрахувався зі своїми клієнтами, перевищивши прогнозовану дохідність за рік

10 липня 2015 року фонд «ОТП Подвійний+» під управлінням компанії «ОТП Капітал» успішно розрахувався з усіма своїми клієнтами. Дохідність при розміщенні фонду прогнозувалася на рівні 23%, однак інвестиційні керуючі «ОТП Капітал» її перевищили – за рік середня дохідність склала 25,3%, що вище ставки за звичайним строковим депозитом в «ОТП Банку». Таким чином, завершився другий етап виплат по вкладу «Подвійний+», розміщення якого відбувалося у червні 2014 року.

Вклад «Подвійний+» передбачав розподілення коштів навпіл: половина – на 3-місячний депозит під 25% річних, друга – на 12 місяців у консервативний інвестиційний фонд зі стратегію збереження капіталу, що ґрунтувалася на використанні інструментів з фіксованою дохідністю (депозитів, державних облігації). Наразі компанія «ОТП Капітал» пропонує безстроковий фонд «ОТП Облігаційний» з подібною стратегією, що має цільову дохідність на рівні 22% річних при періоді інвестування від 1 місяця.

«Перевершення очікувань наших клієнтів вже стало для «ОТП Капітал» доброю традицією. Ми раді, що нам вдалося отримати дохідність, вищу за прогнозну, та заробити за рік для клієнтів більше, ніж вони могли отримати за звичайним депозитом», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.