UA

Валютний інвестиційно-страховий продукт від КУА «ОТП Капітал» та СК «ТАС»

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» та страхова компанія «ТАС» запустили новий інвестиційний продукт «ТАС-Інвест Валютний», номінований у доларах США. Новий продукт є спеціальною версією страхової програми «ТАС-Інвест»та дозволяє клієнту інвестувати гривневі заощадження без обмежень у прив’язці до ринкового курсу долара США та розраховувати на дохід вищий, ніж за банківським депозитом, при цьому мати гарантію повернення вкладеного капіталу в доларовому еквіваленті – у разі зростання курсу долара заощадження клієнтів будуть пропорційно зростати. При цьому отриманий дохід не оподатковується, а збори, що є при купівлі іноземної валюти, відсутні.

«ТАС-Інвест Валютний» став продовженням співпраці компаній після успішного впровадження у 2013 році першого в Україні unit-linked продукту «ТАС-Інвест». Стратегія інвестиційно-страхового продукту передбачає формування портфеля з двох частин. Одна частина портфеля складається з інструментів з фіксованою дохідністю (ОВДП, депозити та банківські облігації) та забезпечує повернення коштів після закінчення строку дії договору. Друга частина портфеля вкладена в більш дохідні інструменти фондового ринку, активне управління якими дозволить отримати додатковий дохід. Ця частина буде поступово збільшуватися за рахунок доходу від інструментів з фіксованою дохідністю.

«Наші спільні зусилля з компанією «ТАС» дозволяють створювати інноваційні продукти для українського фінансового ринку. Гривнева версія продукту за перше півріччя принесла клієнтам 26,5% річних. Валютна версія також вже почала давати перші результати - 8,5% річних у доларі. Подібна дохідність у поєднанні із захистом від девальвації, страховою складовою та податковими пільгами дозволяють клієнтам отримати унікальний продукт», - говорить Тарас Єлейко, керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності «ОТП Капітал».

Компанія «ОТП Капітал» стала першою компанією з управління активами – членом Ліги страхових організацій України, її фахівці входять у фінансово-інвестиційний комітет Ліги. «ОТП Капітал» вважає співпрацю зі страховими компаніями пріоритетним напрямком розвитку бізнесу та має договори на управління активами з 4 компаніями.

Дізнатися більше про «ТАС-Інвест» та «ТАС-Інвест Валютний» можна за телефоном 0 800 500 117 або на сайті www.taslife.com.ua.

Страхова компанія «ТАС» працює з 2001 року як правонаступник ЗАТ «Страхова компанія «ПриватПоліс», заснованої у 2000 році. СК «ТАС» стала першою вітчизняною компанією зі страхування життя. Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Страхова компанія «ТАС» входить до складу фінансово-інвестиційної групи, основним акціонером якої є Сергій Тігіпко.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.