UA

Компанії з управління активами «ОТП Капітал» виповнюється 8 років

26 липня 2015 року компанії з управління активами «ОТП Капітал» виповнилося вісім років. Компанія продовжує активну роботу на фінансовому ринку України та є одним з лідерів на ринку управління активами. Сьогодні компанія керує активами 7 інвестиційних та 3 венчурних фондів, активами страхових компаній та недержавного пенсійного фонду загальним обсягом близько 190 млн грн.

Найдинамічнішими напрямками бізнесу для компанії на восьмому році існування стали управління пенсійними та страховими активами. Фонд «ОТП Пенсія» увійшов у ТОП-10 найбільших пенсійних фондів в Україні та є одним з найбільш активно зростаючих в Україні. Активи страхових компаній в управлінні постійно зростають та вже перевищили 13 млн грн. Співпраця зі страховими компаніями не обмежується управлінням активами – нещодавно спільно з компанією «ТАС» був запущений новий валютний інвестиційно-страховий продукт. Для поглиблення подібної співпраці «ОТП Капітал» стала першою компанією з управління активами – членом Ліги страхових організацій України, а її фахівці увійшли у фінансово-інвестиційний комітет організації.

Незважаючи на конкуренцію з боку високих депозитних ставок в банках, окремі інвестиційні фонди принесли своїм інвесторам надприбутки. Зокрема, фонд «ОТП Інвест» заробив своїм клієнтам 30,5% річних, а лідером за залученням коштів та дохідністю став фонд «ОТП Валютний», що за останній рік зріс більш ніж на 100%.

«На наш досвід та професіоналізм сьогодні покладаються більше 10 000 клієнтів. Це не тільки клієнти інвестиційних фондів, страхових компаній, але й пенсійного фонду «ОТП Пенсія», які довіряють нам гроші на десятки років. Це велика відповідальність та честь для нас. Тому ми ретельно підходимо до керування коштами - європейські стандарти управління та консервативний підхід до інвестування дозволяють нам отримувати стабільні результати для підвищення добробуту наших клієнтів» - говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.