UA

АТ «ОТП Банк» розпочинає виплати коштів вкладникам ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК»

Відповідно до підписаного Договору між АТ «ОТП Банк» та ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК», починаючи з 06.08.2015, ОТП Банк взяв на себе зобов'язання здійснювати повернення грошових коштів у рамках гарантованих Фондом гарантування вкладів фізичних осіб сум вкладів, залучених ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК». Виплати проводяться за договорами, строк дії яких закінчився до 08 липня 2015 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки) вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька або Чернігівська область.

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно за телефоном звернутися до Інформаційного центру ОТП Банку та погодити призначення зустрічі у відділенні. З метою забезпечення більшої зручності та оперативності виплат телефонна реєстрація Інформаційним центром ОТП Банку здійснюється цілодобово.

Для отримання коштів під час призначеної зустрічі у відділенні ОТП Банку необхідно пред'явити паспорт та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Відшкодування також можуть виплачуватися іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям попередньо необхідно звернутися в ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК».

Телефон Інформаційного центру АТ «ОТП Банк» для запису на зустріч – 044 490 05 82. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК» – (044) 289 44 31.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація