UA

Пакет послуг Private Banking «Elite» від ОТП Банку розширює привілеї для держателів

З 1 вересня 2015 року привілеї держателів преміального пакету послуг Private Banking «Elite» крім безкоштовного відвідування бізнес-залів MasterCard Lounge в зоні внутрішніх і міжнародних рейсів в терміналі D аеропорту «Бориспіль», розширені вільним доступом в бізнес-зали MasterCard в аеропортах чотирьох європейських столиць - Будапешта, Праги, Відня і Бухареста.

Відтепер держателі преміального пакету послуг Private Banking «Elite» отримують виняткову можливість провести час в очікуванні рейсу в атмосфері комфорту і чудового сервісу. До послуг гостей в бізнес-залах широкий асортимент напоїв і закусок, мобільний офіс - стаціонарний комп'ютер з доступом до мережі Інтернет, принтером, копіювальною технікою та факсом, Wi-Fi, українська та іноземна преса і багато іншого.

Вільний доступ в бізнес-зали забезпечує карта необмежених можливостей World Elite MasterCard, що лежить в основі преміального пакету послуг ОТП Банку «Elite», яку необхідно пред'явити на вході в зону MasterCard Lounge аеропортів, в яких діє пропозиція - «Бориспіль» в Києві, ім. Ференца Ліста в Будапешті, «Швехат» у Відні, ім. Вацлава Гавела у Празі та ім. Анрі Коанда в Бухаресті.

«Поняття надійного і незамінного партнера для клієнта вже давно не обмежується наданням повного комплексу фінансових послуг. Крім цього, ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам цілодобову підтримку у вирішенні повсякденних питань і надати високий рівень сервісу по всьому світу», - зазначила Олена Колосветова, керівник напрямків Private Banking & Premium Banking ОТП Банку.

Детальніше про послуги Private Banking можна дізнатися на сайті ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація