UA

Підсумки роботи фонду ОТП Валютний: неперевершена дохідність

25 жовтня 2015 року завершився строк діяльності закритого фонду «ОТП Валютний». За 2 роки своєї роботи фонд приніс інвесторам 235,3% (105,6% річних), що є одним з найкращих результатів серед фінансових інструментів в Україні. У доларовому еквіваленті дохідність фонду склала 20,3% (9,1% річних). Таким чином, стратегія фонду, спрямована на інвестування коштів у валютні облігації та депозити для захисту коштів клієнтів від девальвації та отримання вищої дохідності, ніж за валютними депозитами, повністю виправдала себе.

«ОТП Валютний» став одним з найуспішніших наших фондів. І нам дуже приємно, що завдяки нашим зусиллям та вдалій стратегії, клієнтам вдалося не тільки зберегти свої кошти від девальвації у період фінансової турбулентності, але й примножити їх. Наразі ми запускаємо в продаж новий фонд «ОТП Валютний», аналогічний тому, що завершує свою діяльність. Більшість інвесторів старого фонду вже висловили намір провести конвертацію коштів у новий фонд», - говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор компанії «ОТП Капітал».

Компанія «ОТП Капітал» зареєструвала новий інтервальний фонд «ОТП Валютний», що почав продаж своїх цінних паперів 26 жовтня 2015 року. Фонд використовуватиме схожу стратегію, що передбачає інвестування коштів клієнтів виключно у валютні інструменти  – державні облігації внутрішньої позики, банківські депозити та ф’ючерси.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.